img

Atrakcyjny pakiet biznesowy Hotelu Bartan

www.hotelbartan.pl

Hotel Bartan w Gdańsku to otoczony zieloną i spokojną okolicą obiekt, zapewniający znakomite warunki do organizacji wydarzeń biznesowych. Hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, idealnie sprawdzającym się podczas spotkań do 80 osób.

Oferta Hotelu Bartan obejmuje dwie kompleksowe wyposażone sale konferencyjne oraz apartament biznesowy. Klimatyzowane pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego i internetu. Sale udostępniane są z nowoczesnym sprzętem multimedialnym, który gwarantuje najwyższy komfort pracy. Największa z sal przeznaczona jest na spotkania do 80 uczestników, w mniejszej możliwe jest przeprowadzenie wydarzenia dla grupy 35-50 osób, zaś apartament biznesowy jest w stanie pomieścić do 10 gości. Obiekt dysponuje przestronnym, bezpłatnym parkingiem, stylową Restauracją Bursztynową oraz wygodną bazą noclegową.

Z myślą o klientach podróżujących w celach służbowych hotel przygotował specjalny pakiet Biznes Bartan. Atrakcyjna cenowo oferta obejmuje nocleg w komfortowym pokoju, kolację składającą się z trzech dań, dwa śniadania oraz dostęp do bezpłatnego internetu i parkingu. Dodatkowo obiekt proponuje również korzystną formę rozliczenia pobytu.

Data publikacji: 25.04.2017

Nasi partnerzy