img

Diune Hotel & Resort w Kołobrzegu powiększy się o nową salę

diunehotel.pl

Zaplecze konferencyjne 5-gwiazdkowego obiektu Diune Hotel & Resort w Kołobrzegu już wkrótce zwiększy swoją przestrzeń. W obiekcie powstanie nowa, przestronna sala balowa, która pozwoli na organizację spotkań nawet dla 750 uczestników. Powstające pomieszczenie o nazwie Elegance, będzie największą tego typu salą w regionie.

Diune Hotel jest doskonałym miejscem do przeprowadzenia wydarzeń firmowych w nadmorskim klimacie. Obiekt dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym. Tworzą je klimatyzowane sale z bogatym wyposażeniem multimedialnych i dostępem do internetu. Pomieszczenia dają możliwość organizacji spotkań, eventów, szkoleń oraz kongresów nawet dla kilkuset osób.

Nowa sala balowa Diune Hotelu wyróżniać się będzie nowoczesną konstrukcją. Pomieszczenie o wysokości 4,5 metra będzie przestrzenią o dużej uniwersalności. W zależności od potrzeb organizatorów, z sali możliwe będzie utworzenie sześciu odrębnych pomieszczeń. Powierzchnia sali wynosząca 640 mkw pozwoli przeprowadzić duże wydarzenia biznesowe oraz atrakcyjne spotkania integracyjne. Oddanie sali Elegance do użytku gości planuje się na pierwszy kwartał przyszłego roku.

W Diune Hotelu znajdują się 64 nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty, a w Diune Resort -152. Łącznie baza noclegowa obiektu pozwala na zakwaterowanie nawet 500 gości. W hotelu funkcjonują dwie restauracje: Classic oraz Arte, a także strefa SPA & Wellness, która pozwala na relaks po owocnych spotkaniach biznesowych.

Data publikacji: 20.12.2016

Nasi partnerzy