img

Dolina Charlotty zaprasza na konferencje nad morzem

www.dolinacharlotty.pl

Dolina Charlotty Resort & Spa to komfortowy hotel specjalizujący się w organizacji wydarzeń dla sektora biznesowego. Obiekt dysponuje funkcjonalnymi i nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, które stwarzają możliwość przeprowadzenia spotkania firmowego nawet dla 370 uczestników. Kompleks położony jest w miejscowości Strzelinko, nieopodal Ustki i Słupska.

Planując organizację konferencji w nadmorskim klimacie nie sposób pominąć ofertę Doliny Charlotty. Hotel posiada dwie profesjonalnie przygotowane sale, które cechują się niezawodnymi rozwiązaniami, kompleksowym wyposażeniem i wielofunkcyjnością. Wnętrza obiektu znakomicie sprawdzają się podczas konferencji, spotkania biznesowego, a także wyjazdu integracyjnego bądź szkoleniowego.

Dolina Charlotty oferuje sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, które zapewniają najwyższy komfort prowadzenia spotkań. Dzięki blisko 100-hektarowemu terenowi kompleks stwarza nieograniczona możliwość organizacji imprez integracyjnych oraz wielu ciekawych aktywności na świeżym powietrzu.

Na gości planujących kilkudniowe wydarzenia w Dolinie Charlotty czeka 300 komfortowych miejsc noclegowych, które cechują się przytulna aranżacją. W hotelu funkcjonują dwie znakomite restauracje oraz klimatyczny Rock Pub, gdzie po zakończonej konferencji możliwe jest zorganizowanie imprezy dla uczestników.

Data publikacji: 30.03.2017

Nasi partnerzy