img

Hotel Haffner – biznes w luksusowej przestrzeni

www.hotelhaffner.pl

Hotel Haffner to ekskluzywny, czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w sercu Sopotu. Hotel świadczy usługi noclegowe oraz wynajmu sal konferencyjnych. Z myślą o klientach biznesowych w obiekcie powstała unikatowa przestrzeń VIP Lounge, która umożliwia wypoczynek w luksusowych wnętrzach, a także prowadzenie spotkań na najwyższym poziomie.

VIP Lounge jest luksusową częścią Hotelu Haffner, która służyć ma przede wszystkim gościom podróżującym służbowo. Przestrzeń ta sprzyja prowadzeniu spotkań oraz pracy w przyjaznej atmosferze. Kameralny charakter pomieszczenia pozytywnie wpływa na budowanie relacji oraz przeprowadzenie ważnych rozmów. Miejsce zdecydowanie podnosi prestiż hotelu oraz gwarantuje najwyższą jakość spotkań.

Oferta dla biznesu Hotelu Haffner obejmuje szereg ekskluzywnych pakietów, które łączą nocleg w pokojach Business Premium oraz korzystanie ze strefy Business Lounge. Dodatkowo obiekt proponuje zabiegi w Instytucie Spa & Wellness, które pomogą zrelaksować się i znaleźć ukojenie po zakończeniu obowiązków służbowych.

Hotel Haffner dysponuje ośmioma salami konferencyjnymi, które pozwalają na organizację wydarzeń biznesowych do 300 uczestników. Wszystkie pomieszczenia charakteryzują się nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym i eleganckimi wnętrzami. Obiekt świadczy usługi na wysokim poziomie oraz dba o spełnienie indywidualnych potrzeb gości.

Data publikacji: 30.05.2017

Nasi partnerzy