img

Hotel Haffner- koferencje w sercu Trójmiasta

www.hotelhaffner.pl

Sopot to miejsce, które od wielu lat przyciąga zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. To właśnie tutaj, niezależnie od pory roku, goście mogą w pełni wypocząć oraz skorzystać z profesjonalnego konferenyjnego zaplecza, jakie oferują miejscowe ośrodki. Jednym z nich jest klimatyczny Hotel Haffner położony w centrum miasta.


Krajobraz

Organizując koferencję, warto zwrócić uwagę nie tylko na udogodnienia oferowane przez ośrodek, ale również jego lokalizację. Hotel Haffner położony jest niedaleko plaży, na zalesionym wzgórzu, z którego rozciąga się przepiękny widok na okolicę. Takie położenie obiektu umożliwia organizację wielu atrakcji takich jak wycieczka rowerowa czy sporty grupowe.

Konferencje w Hotelu Haffner

Goście przebywający w hotelu mogą korzystać z aż 100 miejsc noclegowych oraz 6 klimatyzowanych, elegnckich apartamentów. W ofercie ośrodka znajdują również specjalne pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz alergików. Hotel dysponuje 8 różnej wielkości salami. Każda z nich wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, który uświetnia każde spotkanie biznesowe. W hotelu od wielu lat odbywają się nie tylko konferencje, ale również większe imprezy. Ponadto, każda z sal może być odpowiednio przystosowana do potrzeb indywidualnego klienta- wszystko zależy od naszych preferencji. Przebywające w hotelu grupy gości mogą również korzystać z obsługi gastronomicznej na najwyższym poziomie. Hotel Haffner słynie z nietuzinkowej kuchni, która zachwyca wielu gości. Warto również odwiedzić hotelową cukiernię, która słynie ze swoich wypieków nie tylko w Sopocie, ale również w innych częściach Polski.

Centrum Spa

Oprócz naturalnych atrakcji, jakie oferuje sama lokalizacja hotelu, goście mogą również skorzystać z hotelowego Spa. To właśnie w tym miejscu możemy odreagować stres związany z konferencją oraz skupić się na proponowanych zabiegach. Oprócz zabiegów kosmetycznych, możemy zdecydować się na masaż- klasyczny, sportowy, wyszczuplający bądź relaksacyjny. Dla tych, którzy preferują ruch, hotel przygotował specjalną siłownię, w której można korzystać z profesjonalnego sprzętu oraz rad specjalistów. W ośrodku znajduje się również kompleks saun suchych oraz parowych. Wizytę w jednej z nich zakończyć możemy w beczce z lodowatą wodą lub w strefie ciszy. Ponadto, goście mogą bezpłatnie korzystać z basenu wyposażonego we wnęki z hydromasażem oraz przeciwprądy. Warto pamiętać, że lokalizacja hotelu zwiększa ilość możliwości wypoczynku. Możemy udać się na długi spacer wzdłuż morza, czy pograć w siatkówkę na piaszczystej plaży.Niezapomniane wrażenia

Jeśli zależy nam na zadowoleniu gości konferencyjnych oraz profesjonalnie przeprowadzonym spotkaniu, Hotel Haffner będzie znakomitym rozwiązaniem. Przebywając tutaj, można naprawdę oderwać się od szarej rzeczywistości. Przepiękne otoczenie, bliskość morza oraz możliwość prawdziwego relaksu sprawią, że każdy, kto zjawi się tu raz, pokocha to miejsce na zawsze.
Data publikacji: 06.11.2014