img

Hotel Number One – nowe miejsce biznesowe w Gdańsku

www.hotelnumberone.pl

Hotel Number One jest nowo otwartym obiektem konferencyjnym nad morzem, który charakteryzuje się najwyższym komfortem, wyjątkową atmosferą i wysoką jakością usług. Hotel dysponuje kameralną salą konferencyjną, idealną na spotkania biznesowe do 50 uczestników.

Nowoczesna sala konferencyjna obiektu udostępniana jest z pełnym wyposażeniem w postaci: klimatyzacji, bezprzewodowego internetu, ekranu, rzutnika oraz systemu nagłośnieniowego. Dodatkowo posiada dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia. Pomieszczenie idealnie sprawdza się w czasie niedużych spotkań firmowych, w których uczestniczy do 50 osób.

Hotel Number One dysponuje także 62 dwupokojowymi studiami, w których skład wchodzi pokój dzienny oraz sypialnia. Przestrzenie te mogą służyć do przeprowadzenia kameralnych spotkań gości biznesowych. W obiekcie funkcjonuje restauracja, której przytulna i swobodna atmosfera sprzyja biznesowym lunchom i kolacjom. Regeneracja sił po wypełnieniu służbowych obowiązków możliwa jest w Instytucie Wellness i Spa, gdzie znajduje się basen, sauny oraz siłownia.

Z myślą o komforcie klientów biznesowych Hotel Number One oferuje również specjalne usługi związane z podróżami służbowymi. Obiekt proponuje nocleg na preferencyjnych stawkach, wygodne formy rozliczeń oraz wiele dodatkowych bonusów.

Data publikacji: 31.03.2017

Nasi partnerzy