img

Hotel Renusz*** - nowoczesne sale konferencyjne w Trójmieście

www.renusz.com.pl

Hotel Renusz to kameralny obiekt zlokalizowany w Gdańsku, który świadczy usługi w standardzie trzygwiazdkowym. W hotelu znajduje się profesjonalne zaplecze konferencyjne, które pozwala na zorganizowanie spotkania firmowego, szkolenia oraz innych wydarzeń o charakterze biznesowym. Obiekt gwarantuje świadczenie najwyższej jakości usług i możliwość korzystania z nowoczesnego wyposażenia.

Z myślą o potrzebach klientów biznesowych Hotel Renusz przygotował trzy sale konferencyjne, które mogą być dowolnie aranżowane i dostosowywane do charakteru spotkań. Największe z dostępnych pomieszczeń zajmuje 195 mkw i przy wyborze ustawienia teatralnego jest w stanie pomieścić nawet 150 gości. Standardowo sale oferowane są z ekranami, flipchartami, rzutnikami multimedialnymi oraz nagłośnieniem. Wszystkie pomieszczenie objęte są również zasięgiem bezpłatnego internetu oraz wyposażone w system klimatyzacji.

Hotel Renusz zapewnia znakomite warunki do pracy przy zachowaniu konkurencyjnych cen usług. Obiekt oferuje uczestnikom spotkań firmowych możliwość noclegu w komfortowych pokojach, a także świadczy usługi gastronomiczne w postaci przerw kawowych, lunchy i eleganckich kolacji. Hotel organizuje również imprezy integracyjne oraz szereg atrakcji dodatkowych.

Data publikacji: 31.03.2017

Nasi partnerzy