img

Hotele na szkolenia i konferencje posiadające więcej niż 10 sal konferencyjnych nad morzem


FALTOM


Hotel SPA Faltom

Hotel SPA Faltom położony jest w pięknej, nadmorskiej scenerii, dzięki czemu organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością będzie udana. Uczestnicy biznesowych spotkań mogą w przerwie pomiędzy kolejnymi panelami korzystać z nadmorskich atrakcji. Obiekt posiada świetny dojazd, a także sporo miejsc parkingowych, dzięki czemu bez problemu pomieści nawet kilkaset aut konferencyjnych gości.

W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajduje się szeroki wybór sal konferencyjnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb organizatorów branżowych wydarzeń. W obiekcie jest 12 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa ma 1480 metrów kwadratowych i pomieści nawet 800 osób. Oprócz niej w obiekcie znajduje się kilka większych sal konferencyjnych oraz kilka mniejszych na kilkanaście czy kilkadziesiąt osób, co sprawdza się przy organizacji szkoleń czy spotkań biznesowych. Wszystkie sale konferencyjne wchodzące w skład centrum konferencyjnego zostały tak zaprojektowane, aby spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Są jasne, przestronne, świetnie wyposażone, klimatyzowane. Posiadają doskonałej klasy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, a także wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne i audiowizualne, które są potrzebne do sprawnego przeprowadzenia konferencji dla kilkuset osób.

Organizując, spotkania z kontrahentami, warto wybrać miejsce budzące pozytywne wrażenia. Wybierz jeden z 294 ośrodków i hoteli nad morzem: Miejsca na konferencje nad morzem

Hotel SPA Faltom posiada również profesjonalne, doskonale przygotowane zaplecze gastronomiczne, które jest w stanie zorganizować catering czy poczęstunek w przerwie kawowej, a także obiady, lunche czy eleganckie bankiety dla uczestników biznesowych wydarzeń. W obiekcie znajduje się 230 miejsc noclegowych w eleganckich apartamentach. Można więc bez problemu zorganizować kilkudniową konferencję i zakwaterować jej uczestników w tym samym obiekcie, w którym będą odbywać się wszystkie branżowe spotkania.

Adres: ul Grunwaldzka 7, Rumia, 84-230 Gdynia, tel. 58 78 58 100


hotel orle


Hotel Orle Centrum Konferencyjne

Elegancki, świetnie zaprojektowany Hotel Orle Centrum Konferencyjne to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji, eventu, spotkania biznesowego czy innego wydarzenia branżowego. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji w pobliżu centrum turystycznego Gdańska. Jest świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami miasta, posiada duży, strzeżony parking oraz 300 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach. Można więc zorganizować w hotelu spotkanie nawet kilkudniowe i zakwaterować uczestników w tym samym obiekcie. Do dyspozycji gości jest szereg dodatkowych atrakcji i udogodnień, dzięki którym pobyt w hotelu z pewnością będzie należał do udanych.

Hotel Orle Centrum Konferencyjne posiada bardzo bogatą ofertę dla klientów biznesowych. W skład centrum konferencyjnego wchodzi 12 dużych, przestronnych sali konferencyjnych, wśród których największa ma powierzchnię 141 metrów kwadratowych. Dodatkowo sale można ze sobą łączyć, co pozwala na uzyskanie jeszcze większej powierzchni i zorganizowanie wydarzenia na naprawdę dużą skalę. Wszystkie sale konferencyjne w obiekcie są nowocześnie zaprojektowane, komfortowe, wygodne, posiadają klimatyzację, dobre nagłośnienie oraz oświetlenie. W każdej sali znajduje się wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny, między innymi rzutniki, monitory, projektory, ekrany oraz sieć bezprzewodowego internetu. W obiekcie znajduje się również nowoczesna pracownia komputerowa wyposażona w 15 laptopów. Oferta dla biznesu w Hotelu Orle Centrum Konferencyjne jest elastyczna i można ją dowolnie modyfikować w zależności od indywidualnych potrzeb.

W Hotelu Orle Centrum Konferencyjne znajduje się profesjonalne zaplecze gastronomiczne, co pozwala na zorganizowanie poczęstunku na kilkaset osób, lunchu, obiadu, a także wieczornego bankietu czy eleganckiego przyjęcia. Organizacja konferencji w tak dobrze zorganizowanym centrum biznesowym to gwarancja, że wszystkie punkty programu będą dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Adres: ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk, tel. 58 526 10 21

Warto odpocząć od zgiełku wielkich miast i połączyć rekreację z organizacją spotkań firmowych. Zapoznaj się z jedną z 254 ofertami miejsc przyjaznych biznesowi:Sale na kongresy i konferencje województwo pomorskie

Specjaliści, zajmujący się na co dzień organizacją eventów firmowych, mają nie lada orzech do zgryzienia podczas planowania takich spotkań nad Bałtykiem. Nie wszyscy preferują odpoczynek wśród morskich fal, wyciskanie siódmych potów na siłowni czy rozgrywki firmowe na kręgielni. Warto zapewnić pracownikom czy uczestnikom konferencji pewną odmianę. Proponujemy zorganizować wewnętrzny turniej golfa. Ten elitarny sport wciąga nawet wszystkich bez względu na wiek czy tężyznę fizyczną. Golf staje się coraz bardziej popularny jako zawodowa dyscyplina sportowa, a w 2016 roku powrócił jako dyscyplina Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Wychodząc, naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przedstawiamy 3 najciekawsze pola golfowe zlokalizowane nad polskim morzem.


Sierra golf


Sierra Golf Club

Pole zlokalizowane jest w miejscowości Pętkowice, w pobliżu Wejherowa. To w pełni profesjonalne 18 dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej (72 par) oraz Akademia Golfa na którą składa się treningowe 9 dołków oraz driving range (26 osłoniętych od deszczu stanowisk), putting, chipping i pitching green. Położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z doskonałym połączeniem z Gdańskiem autostradą A1 czy terminalem portowym w Gdyni, to tylko nieliczne atuty tego miejsca. Baza noclegowa obiektu to 26 pięknych, apartamentów z widokiem na pole. Wytrawni golfiści z pewnością docenią jego trudny charakter ze zróżnicowanym terenem, licznymi oczkami wodnymi czy strumykami. Pole jest docenione na arenie międzynarodowej. Sierra Golf Club świetnie sprawdza się też jako miejsce imprez i spotkań biznesowych. Odbywają się tu zawody Profesional League pro Golf Tour. Doskonała infrastruktura, piękna przyroda sprzyjają organizacji niezwykłych eventów i niezapomnianych przeżyć. Rozgrywka na profesjonalnym polu to koszt rozpoczynający się od 300 złotych za osobę.

Amber Baltic

Kompleks Amber Baltic zajmuje powierzchnię prawie 66 ha i dysponuje 18 dołkowym polem Amber, 9 dołkowym Baltic oraz polem treningowym (Driving Range). Od wielu lat gości najważniejsze imprezy branżowe w kraju, a okoliczne, naturalne środowisko Wolińskiego Parku Narodowego i zróżnicowanie terenu pola golfowego, stwarzają wspaniałe warunki do nauki i gry w golfa. Położenie w pobliżu Międzyzdrojów, znanego kurortu, zapewnia doskonałe połączenie zarówno samochodem, jak i pociągiem, samolotem czy promem. Port lotniczy Szczecin-Goleniów znajduje się zaledwie 59 km od ośrodka, a port promowy zapewniający połączenia ze Szwecją i Danią niecałe 30 km. Kompleks Amber Baltic przygotował Pakiety Specjalne dla grup zorganizowanych. Różnią się ilością atrakcji, ale w skład wszystkich wchodzi: zapoznanie się z polem i sprzętem do gry, trening pod okien instruktora oraz organizacja turnieju. Ceny ustalane są indywidualnie.


Binowo


Binowo Park

Rozległy teren, położony zaledwie 20 km od centrum Szczecina, wykwintna restauracja oraz wieloletnie doświadczenie w organizowaniu konferencji i wydarzeń firmowych, sprawia, że obiekt jest ceniony na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Należy do najstarszych w Polsce, jego początki sięgają 1999 roku. Wielkim walorem obiektu jest umiejscowienie go na skraju Puszczy Bukowej, pośród wielu błękitnych oczek wodnych i malowniczych pagórków. Eksperci z Binowo Park, wiedzą, że choć golf jest uważany za sport indywidualny to akademie i turnieje golfowe posiadają duży potencjał integracyjny i budujący ducha team – spirit. Zaawansowani gracze mogą spróbować swych sił na profesjonalnym 18 dołkowym polu, dla mniej zaawansowanych przygotowano 9 dołkowe, z którego rozpościera się widok na Jezioro Binowskie. Goście eventu mogą liczyć na szereg atrakcji jak: muzyka na żywo, pokazy sztucznych ogni, przejażdżki meleksami, degustacje alkoholi czy turnieje grupowe. Ceny za organizację spotkań firmowych ustalane są bezpośrednio z organizatorem.

Data publikacji: 23.12.2019

Nasi partnerzy