img

Konferencje w Hotelu Cztery Brzozy – nowoczesność i profesjonalizm

www.hotelczterybrzozy.pl

Hotel Cztery Brzozy jest nowoczesnym i doskonale wyposażonym obiektem, który zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiasta. Hotel specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów biznesowych, związanych z wynajmem sal na konferencje i szkolenia firmowe.

W trzygwiazdkowym obiekcie znajduje się klimatyzowana sala bankietowo-konferencyjna, która jest aranżowana i przygotowywana zgodnie z oczekiwaniami klientów i charakterem wydarzenia. Jej 230-metrowa powierzchnia umożliwia przeprowadzenie dowolnego spotkania firmowego nawet dla 200 gości. Pomieszczenie udostępniane jest z profesjonalnym nagłośnieniem, projektorem multimedialnym, ekranem, flipchartem oraz szybkim, bezprzewodowym internetem.

Dla klientów planujących nieco bardziej kameralne spotkania, hotel przygotowuje mniejszą sale szkoleniową o powierzchni 77 mkw. Pomieszczenie to jest w stanie pomieścić około 30-50 gości, ale znakomicie sprawdza się również w czasie mniejszych spotkań dla grup około 10-osobowych.

Hotel Cztery Brzozy dysponuje monitorowanym parkingiem oraz bezpieczną przestrzenią do przechowywania materiałów konferencyjnych. Podczas spotkań przygotowywane są przerwy kawowe oraz ciepłe posiłki dla uczestników. Ponad to hotel dysponuje 32 komfortowo wyposażonymi 2-osobowymi pokojami.

Data publikacji: 21.04.2017

Nasi partnerzy