img

Konferencje w nadmorskim klimacie - Hotel Dolina Charlotty Resort & SPA

www.dolinacharlotty.pl

Dolina Charlotty Resort & SPA jest komfortowym hotelem zlokalizowanym pomiędzy Słupskiem i Ustką. Obiekt stanowi wyjątkową propozycję zarówno dla osób poszukujących miejsca do wypoczynku, rozrywki, jak i pracy. Doskonałą oferta hotelu pozwala na zorganizowanie ciekawej i przyjemnej konferencji w nadmorskim klimacie.

Zaplecze konferencyjne Doliny Charlotty tworzą dwie funkcjonalne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. Przemyślana infrastruktura i sprawdzone rozwiązania sprawiają, że hotel jest idealnym miejscem do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, spotkań firmowych, wyjazdów o charakterze integracyjnym oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych.

Dwa pomieszczenia konferencyjne obiektu stwarzają możliwość organizacji spotkania nawet do 370 osób. Utrzymane w beżowych i kremowych barwach sale zachwycają elegancją oraz wysublimowanymi wnętrzami. Pomieszczenia cechują się dużą przestronnością, są klimatyzowane i posiadają profesjonale wyposażenie konferencyjne.

Hotel Dolina Charlotty dysponuje 90 komfortowym pokojami, które tworzą bazę noclegową dla 250 osób. W obiekcie funkcjonują dwie restauracje serwujące dania polskie i europejskie: Charlotta, Gościniec, a także oraz Rock Pubu z bilardem i kręglami. Na gości szukających odpoczynku i relaksu czeka strefa SPA z ekskluzywnymi kosmetykami światowych marek.

Data publikacji: 08.12.2016

Nasi partnerzy