img

Zbliża się otwarcie nowego Centrum Konferencyjnego hotelu Primavera

www.biznes.primaveraspa.pl

Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze to prestiżowy, nieustannie rozwijający się obiekt konferencyjny nad morzem. Nowoczesny kompleks już w najbliższym czasie powiększy się o budowane od podstaw Centrum Konferencyjne, którego powierzchnia sięgać będzie 1000 mkw.

Otwarcie nowego skrzydła hotelu Primavera, w którym mieścić się będzie nowoczesne Centrum Konferencyjne planuje się na czerwiec 2017 roku. Poza wysokiej klasy przestrzenią na konferencje i szkolenia nad morzem, obiekt zyska również odnowioną salę restauracyjną, w której przygotowywane będą przerwy obiadowe dla uczestników spotkań.

Aktualnie hotel Primavera Jastrzębia Góra dysponuje siedmioma profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjno-bankietowymi, w których organizowane są wszelkiego rodzaju wydarzenia biznesowe dla grup do 280 osób. Bazę noclegową obiektu tworzą przytulne pokoje i apartamenty, mogące pomieścić nawet 600 gości.

Istotny element oferty dla klientów biznesowych stanowi szeroki wachlarz atrakcji w czasie wolnym. Po zakończeniu konferencji hotel Primavera proponuje m.in. wizytę w Parku Wodnym, Centrum Spa & Wellness, Świecie Saun, kawiarni lub lobby barze. Niewątpliwym atutem jest również oddalenie obiektu od brzegu morza Bałtyckiego zaledwie o 100 m.

Data publikacji: 12.04.2017

Nasi partnerzy